تبلیغات
پرشین نیوز ست - عکس هایی متفاوت از سودابه بیضایی
پرشین نیوز ست
اخبار ماهواره و مطالب گوناگون وتصاویر زیبا

مرتبه
تاریخ : جمعه 18 آذر 1390


.

.

.

او به‌خاطر بیضایی بازیگر نشده اما امیدوار است دنباله‌روی نام بیضایی باشد.
سودابه بیضایی از زمستان 82 با فیلم «گیس بریده» جمشید حیدری وارد سینما شده اما خیلی قبل‌تر از آن در کلاس‌های تئاتر حمید سمندریان استارت ورود به دنیای بازیگری را زده و بعد از این فیلم هم با بازی در سه تله فیلم و سریال «جابربن حیان»، پله پله در سینمای ایران بالا آمده.

چهارسالی از زندگی او در عالم سینما می‌گذرد، اما هنوز چهره ناشناسی دارد و برای شناخته شدن هم هیچ عجله‌ای ندارد. سودابه منتظر اکران سه فیلم سینمایی‌اش است و این روزها با بازی در فیلم جواد کاسه‌ساز، در کنار آموزش‌های رزمی، از جمشید هاشم‌پور بازیگری یاد می‌گیرد.

برای این فیلم تازه دو ماه تمام آموزش‌های رزمی دیده و به‌قول خودش حالا دیگر کمربند بنفش دارد.

بازی در این فیلم حسابی سرگرمش کرده و با رضایت تمام از زندگی حرفه‌ای‌اش منتظر روزهای آینده است. هنوز کسی او را با چهره‌اش نمی‌شناسد، به قول خودش دیده نشده اما از این وضعیتش چندان ناراضی هم نیست.

خودش می‌گوید این رضایت به خاطر این است که در این سال‌ها با بازیگرهای خوبی کار کرده و از آن‌ها چیزهای زیادی یاد گرفته.

گلشیفته فراهانی، محمدرضا شریفی‌نیا، هانیه توسلی، بابک حمیدیان، شهاب حسینی و این آخری جمشید هاشم‌پور، بازیگرانی بوده‌اند که به او کمک کرده‌اند در این چهارسال پله پله بالا بیاید و امیدوار باشد روزی به هدفش برسد. او به آینده‌اش خوش‌بینانه نگاه می‌کند و منتظر اتفاقی نیست که دنیای حرفه‌ای‌اش را عوض کند چون معتقد است باید آرام بالا رفت تا به جایگاهی که می‌رسی باقی بمانی.

منبع:
http://fullfeed.net

ارسال توسط aram a
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

خرید vpn

قالب وبلاگ