تبلیغات
پرشین نیوز ست - اطلاعیه شبکه NEGIN TV
پرشین نیوز ست
اخبار ماهواره و مطالب گوناگون وتصاویر زیبا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 8 آذر 1390

اطلاعیه شبکه NEGIN TV

 سانسور در متن برنامه ها، فیلم ها، خبرها و سریال های تلویزیونی جذاب شبکه نگین مفهوم نداره! برنامه ها و سریالها برای تماشای گروه های سنی مختلف رده بندی و کد گذاری خواهد شد. ما برای درک ، شعور و قوه تشخیص بینندگانمون ارزش میگذاریم و حق انتخاب و حس مسئولیت برای دیدن هر برنامه یا سریال تلویزیونی را به خود شما واگذار میکنیم.

بدنبال این خبر پخش سریالی با محتوای "زیر ۱۶سال ممنوع" نیز تبلیغ گردید:

سریال تلویزیونی “کالیفرنیکیشن” با زیرنویس فارسی مناسب بینندگان گروه سنی بالای شانزده سال، از هفتم ژانویه، پنج شنبه شبها ساعت یازده به وقت ایران در کانال شبکه نگین؛ هر کی دوست نداره نگاه نکنه!
اپدیت دوم :پاسخ شبکه نگین تی وی به معترضان عدم سانسور در فیسبوک این کانال :

گروهی از بینندگان و بازدیدکنندگان فیس بوک شبکه نگین که احیانا به کانالهای دیگه ایرانی وابستگی دارن یا دچار تعصبات غیر منطقی مذهبی یا اجتماعی هستند، با کامنت پستهای خودشون سعی در تحمیل سانسور بر برنامه ها و سریالهایی که قراره از نگین تی وی پخش بشه رو دارن. لطفا شما هم با این اشخاص برخورد منطقی، مودبانه و قانع کننده داشته باشید. سانسور به هیچ صورتی در برنامه های شبکه نگین اعمال نخواهد شد. نگین تی وی شبکه ایده آل ایرانیان روشنگر، مدرن گرا و جوان پسند است

NEGIN TV روی ماهواره W3 قرار خواهد گرفت

پخش ماهواره ای شبکه نگین برای ایران به زودی از پلاتفورم Eutelsat W3A . فرکانس و مشخصات دریافت کانال با هر دو فرمت SD و HD طی هفته های آینده اعلام خواهد شد.منبع:
http://www.mahvare1.mihanblog.com

ارسال توسط aram a
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

خرید vpn

قالب وبلاگ